Wybrany język: Zmień:
Leśnestudio
Kontakt: 0 506 473 750
info@amberstudio.eu
Monika Rudzka
Zarezerwuj teraz

Dojazd do nas

Dojazd do Amber Studio

pokoje studio Gdańsk Brzeźno, ul.  Południowa 1/1

 

Z lotniska


Pierwszy wariant to taksówka
Koszt przejazdu powinien wahać się w granicy 70 PLN odległość 12 km. Cena zależna jest od dnia (weekendy i święta są droższe) i jego pory (oczywiście w nocy jest drożej). Czas przejazdu to ok. 15-20 minut. Zawsze należy pamiętać, iż taksówkarz zobowiązany jest do wydania po przejeździe paragonu z kasy fiskalnej.     

     
Druga możliwość to środki komunikacji miejskiej
Z Lotniska im. Lecha Wałęsy kursuje do Gdańska Głównego autobus nr 210(B) [kierunek wyświetlany na autobusie to „Orunia Gościnna”]. Czas dojazdu do Dworca Głównego to ok. 30 minut. Rozkład jazdy z Portu Lotniczego dostępny tutaj. Gdzie wysiąść z autobusu 210? Na przystanku „Dworzec Główny, tam przesiadamy się tramwaj. Stojąc plecami do dworca naszym oczom ukarze się przystanek tramwajowy. Nasz tramwaj to nr 3, będzie jechał w lewo. A dokładniej, kierunkiem wyświetlanym na nim będzie „Brzeźno”. Aby się do niego dostać musimy wejść do tunelu a następnie wyjść do góry schodami na odpowiedni przystanek oznaczony - kierunek Brzeźno, Nowy Pory. Tramwajem nr 3  (rozkład jazdy z dworca)  będziemy jechać około 23 minut. Wysiadamy na pętli tramwajowej, czyli na 15-tym przystanku o nazwie „Brzeźno”. Po wyjściu kierujemy się na prawo i  za tramwajem na światłach przechodzimy przez tory,  przy okazji mijając znajdujące się z lewej strony księgarnie, salon tatuażu, salon fryzjerski i postój taksówek . Przed nami będzie się znajdować duża ceglana kamienica z wieżyczką. Wejście do nas znajduje się od podwórza, bramką i bramą przy ul. Walecznych.


Ceny biletów w Gdańsku


bilety jednorazowe

pełnopłatne

ulgowe

na jeden przejazd

-

-

linie zwykłe

2,50

1,25

linie nocne

3,50

1,75

czasowe

-

-

1-godzinny
na linie zwykłe

3,00

1,50

1-godzinny
na linie nocne

4,00

2,00

24-godzinny

10,00

5,00

 

 

 

 

Z Dworca Głównego w Gdańsku


Pierwszy wariant to taksówka
Koszt przejazdu powinien wahać się w granicy 20 PLN odległość 7 km. Cena zależna jest od dnia (weekendy i święta są droższe) i jego pory (oczywiście w nocy jest drożej). Czas przejazdu to ok. 10-15 minut. Zawsze należy pamiętać, iż taksówkarz zobowiązany jest do wydania po przejeździe paragonu z kasy fiskalnej.  

        
Druga możliwość to środki komunikacji miejskiej
Stojąc plecami do Dworca PKP Gdańsk Główny, naszym oczom ukarze się przystanek tramwajowy. Nasz tramwaj to nr 3, będzie jechał w lewo. A dokładniej, kierunkiem wyświetlanym na nim będzie „Brzeźno”. Aby się do niego dostać musimy wejść do tunelu a następnie wyjść do góry schodami na odpowiedni przystanek oznaczony - kierunek Brzeźno, Nowy Pory. Tramwajem nr 3 (rozkład jazdy z dworca) będziemy jechać około 23 minut. Wysiadamy na pętli tramwajowej, czyli na 15-tym przystanku o nazwie „Brzeźno”. Po wyjściu kierujemy się na prawo i  za tramwajem na światłach przechodzimy przez tory,  przy okazji mijając znajdujące się z lewej strony księgarnie, salon tatuażu, salon fryzjerski i postój taksówek . Przed nami będzie się znajdować duża ceglana kamienica z wieżyczką. Wejście do nas znajduje się od podwórza, bramką i bramą przy ul. Walecznych.


Ceny biletów w Gdańsku


bilety jednorazowe

pełnopłatne

ulgowe

na jeden przejazd

-

-

linie zwykłe

2,50

1,25

linie nocne

3,50

1,75

czasowe

-

-

1-godzinny
na linie zwykłe

3,00

1,50

1-godzinny
na linie nocne

4,00

2,00

24-godzinny

10,00

5,00

© 2018 amberstudio.eu Wszelkie Prawa Zastrzeżone. Kontakt z nami